Правова політика

1. ВСТУП

Ці Загальні Умови та Положення регулюють правовий режим користування матеріалами та послугами, які пропонуються на сайті investmentscas.com, а також встановлюють порядок надання послуг.
Будь ласка, уважно прочитайте ці Загальні Умови та Положення.
Користування сайтом investmentscas.com та іншими сайтами проекту (далі «Сайт» або «Сайти»), а також користування продуктами та послугами, що пропонуються на сайті (далі за текстом «Послуги» або «Сервіси»), за винятком послуг, що надаються в рамках окремого письмового договору) регулюється умовами юридичної угоди (договору) між Вами (користувачем сайту) та нами – ФОП Серюга Михайло Іванович (далі за текстом “Адміністрацією сайту”, “нами” чи “ми”, “Компанія”).
Для послуг, що надаються резидентам України, під компанією розуміється ФОП Серюга Михайло Іванович.
Якщо з вами не укладено іншого письмового договору або угоди, то ваш договір з компанією завжди буде включати ті умови та положення, які викладені в цьому документі (далі іменуються “Загальні умови”).
Крім Загальних умов, Ваш договір з компанією також включає додаткові умови надання послуг, опубліковані безпосередньо на сторінці з описом продукту (послуги) або в повідомленнях, що діють щодо Послуг.
Загальні умови та додаткові умови (далі іменуються «УМОВИ») утворюють юридично обов’язковий договір про надання Послуг та користування сайтом.

2. ПРЕДМЕТ УГОДИ

2.1 Сторони та предмет угоди
Дані Загальні Умови та Положення є користувальницькою угодою, укладеною вами (користувачем сайту investmentscas.com) та нами Компанією.
Предметом угоди є користування матеріалами сайту, а також платними послугами (сервісами), які ми пропонуємо на нашому сайті investmentscas.com, а також на інших сайтах проекту (далі за текстом “Сервіси” або “Послуги”).

2.2 Умови користування платними послугами та матеріалами сайту
Користувачем може бути будь-яка особа, яка приймає умови користувальницької угоди та використовує матеріали сайту, а також користується послугами сайту через причини, не пов’язані з комерційними цілями або підприємницькою діяльністю. Для придбання послуг користувач повинен мати повну дієздатність та бути особою, яка досягла 18-річного віку.

2.3 Використання інтелектуальної власності
Всі матеріали, розміщені на сайті investmentscas.com, а також матеріали, що надаються користувачеві під час надання платних послуг (контент), є об’єктом авторського права, виключні права, на використання якого належать ФОП Серюга Михайло Іванович.
Вільне та безоплатне використання матеріалів, що входять до складу сайту investmentscas.com, обмежене використанням контенту в особистих некомерційних цілях і не допускається в інших випадках.
Копіювання, використання (відтворення) та розповсюдження матеріалів, розміщених на сайті або наданих користувачеві в ході надання платних послуг, так само як і використання контенту з метою ведення конкурентної діяльності, без письмового дозволу правовласника, суворо заборонено та переслідується згідно із законом.
Будь-яке порушення авторських та суміжних прав переслідується відповідно до законодавства України та міжнародного законодавства та тягне за собою настання цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності.

2.4 Додаткові умови та положення
Ми залишаємо за собою право вводити додаткові умови користування матеріалами та послугами сайту, які є обов’язковими для виконання. Тим не менш, ми зобов’язуємося повідомити вас про це заздалегідь.
За користувачем залишається право призупинити використання платних послуг відповідно до таких правил:
Під час використання платної послуги “Навчання” за користувачем залишається право призупинити використання послуги не більше ніж на 2 (два) тижні (14 календарних днів сумарно). Призупинення користування послугою можливе не більше ніж 2 (два) рази протягом усього періоду навчання. Термін призупинення не залежить від вибраного пакету послуг.
Під час використання платної послуги “Управління портфелем” за користувачем залишається право призупинити використання послуги не більше ніж на 2 (два) тижні (14 календарних днів сумарно). Призупинення користування послугою можливе не більше ніж 2 (два) рази протягом усього періоду навчання. Термін призупинення не залежить від вибраного пакетом послуг.

3. ВАРТІСТЬ І ОПИС ПОСЛУГ Investmentscas.com

3.1 Платні послуги та безкоштовні матеріали
Обсяг послуг, що пропонуються investmentscas.com доступними вам, залежить від умов придбаного продукту та пакета послуг.
Якщо ви використовуєте матеріали, доступні у відкритих розділах сайту investmentscas.com і розповсюджуваними безкоштовно, ви отримуєте тільки базову інформацію з тематики.
У разі придбання пакета платних послуг, ви отримуєте розширену інформацію, а також доступ до платного контенту та платних сервісів сайту. Ви можете придбати окремий продукт (пакет послуг) за одноразову плату або оформити щомісячну передплату на сервіси investmentscas.com.
Умови користування платною підпискою регулюються положеннями окремого договору (оферти), який ви укладаєте з нами під час оформлення підписки.
Будь ласка, зверніть увагу, що деякі передплачені пакети послуг мають на увазі отримання доступу відразу до кількох сервісів або програм навчання. Однак якщо це не так, для отримання інформаційних матеріалів за додатковими програмами навчання вам необхідно придбати такі послуги окремо.
Деякі програми навчання мають на увазі самостійну роботу та виконання певних завдань (домашніх завдань), які є частиною процесу надання послуг.

Послуга “Управління портфелем” передбачає виключно консультаційно-інформаційні послуги. Компанія не надає послуг відкриття рахунку, верифікації, поповнення-виведення коштів, сплати податків, інвестиційних рекомендацій, управління рахунком. Всі послуги, що представлено на сайті виключно консультаційно-інформаційні.  

3.2 Ціни та вартість послуг
Вартість послуг (пакета послуг в рамках програми навчання, управління портфелем, консультації), можуть бути опубліковані нами на сторінці продукту, на сайті investmentscas.com або повинні бути вказані в повідомленні, надісланому вам за адресою електронної пошти, вказаною при реєстрації.

3.3 Додаткові умови оплати
Компанія надає можливість оплати послуг (пакету послуг у рамках програми навчання) частинами. Повна вартість послуг може оплачуватись 2 (двома) рівними частинами на підставі виставлених рахунків. Термін дії рахунку не перевищує 2 (два) банківські дні з моменту виставлення. Друга частина оплати проводиться користувачем послуг на розрахункові рахунки компанії не пізніше 30 (тридцяти) календарних днів із проведення першої частини оплати. За Користувачем послуг залишається право сплатити 100% вартості достроково, не порушуючи умови угоди. При цьому Компанія (Адміністрація сайту) залишає за собою право встановлювати (міняти) розмір та термін оплати за попереднім погодженням з користувачем сайту (послуг).

4. КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ І ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ

4.1. Використовуючи безкоштовні матеріали або купуючи платні послуги на сайті, ви приймаєте ці Загальні Умови та Положення, а також нашу Політику конфіденційності. Якщо ви не погоджуєтесь із змістом зазначених документів, залиште сайт і припиніть користування послугами.

5. ВИСНОВОК УГОДИ

Порядок формування та укладання відповідної угоди залежить від обраного вами продукту (пакету послуг) та методу оплати, а також від того, чи ви оформлюєте щомісячну підписку на послуги investmentscas.com.

5.1 Укладання угоди
При користуванні безкоштовними матеріалами, розміщеними у відкритих розділах сайту, користувач сайту укладає Угоду користувача на умовах Загальних Умов та Положень.
У разі придбання передплаченого пакету послуг, Угода користувача (договір про надання послуг) формується в момент натискання на кнопку «Взяти участь» або «Купити» (або інше аналогічне поле). Угода користувача складається з цих Загальних умов та Положень, умов пакету послуг (опублікованих на сторінці продукту), а також тексту листа, що містить істотні умови угоди (ціна, термін та інші умови), надісланого користувачеві за адресою електронної пошти, вказаною при оформленні замовлення. Угода користувача вважається укладеною в момент оплати користувачем замовленого пакета послуг одним з доступних способів оплати на сайті або з моменту оплати користувачем виставленого нами рахунку.
У процесі оформлення щомісячної платної підписки на послуги, Угода користувача (договір про надання послуг) формується в момент натискання на кнопку «Взяти участь» або «Купити» (або інше аналогічне поле) і вважається укладеною в момент успішного введення ваших платіжних реквізитів у фрейм платіжної системи, на умовах цих Загальних умов та Положень, Договору-оферти та умов підписки, опублікованих на сторінці продукту.

5.2 Придбання кількох продуктів або додаткових послуг
Купуючи послуги на нашому сайті, ви в будь-який момент можете перервати процес оформлення покупки та виправити будь-які помилки введення до моменту завершення процесу покупки – оплати пакету послуг або введення коректних платіжних реквізитів у кадр платіжної системи для передплат.

6. ТЕРМІН ДІЇ УГОДИ

6.1 Угода користувача
Угода користувача, укладена між вами та нами у зв’язку з використанням матеріалів сайту, вважається укладеною на невизначений термін.
Строк дії користувальницької угоди (договору про надання послуг), укладеної у зв’язку з придбанням передплаченого пакету послуг або оформленням щомісячної передплати, визначається умовами пакета послуг або умовами передплати, опублікованими на сторінці продукту на сайті investmentscas.com.

6.2 Разові послуги
Будь-які разові послуги/проплачені пакети послуг, що придбано на сайті, можуть бути запропоновані на певний період (мати фіксований термін надання послуг). У такому разі після закінчення зазначеного терміну надання послуг припиниться автоматично, в момент закінчення зазначеного періоду надання послуг. Дії з боку користувача, спрямовані на припинення послуг, не потрібні.

6.3 Передплата
Підписки на наші послуги пропонуються з різними мінімальними термінами дії (мінімальний термін підписки) і автоматично продовжуються на такий самий мінімальний термін підписки до того моменту, поки ви або ми не скасуємо їх продовження. Щоб уникнути непорозуміння, будь ласка, зверніть увагу, що термін дії підписки визначається календарними днями незалежно від того, чи користувалися ви вказаними послугами investmentscas.com чи ні.

7. УМОВИ ОПЛАТИ

7.1 Списання коштів
У разі придбання пакета послуг, у момент укладання Договору про надання послуг відбувається разове списання суми вартості замовлених послуг.
У разі оформлення відновлюваної підписки на послуги кошти списуються за мінімальний термін підписки. У разі автоматичного продовження передплати послуг на новий період, кошти списуються в якості авансу, до моменту початку надання послуг у новому розрахунковому періоді.

7.2 Невиконання платіжних зобов’язань
Ми залишаємо за собою право пред’являти претензії щодо порушення встановлених строків оплати послуг. У разі неможливості списання коштів з вашої платіжної картки ми маємо право не починати надання послуги до моменту їх оплати.
У разі недотримання умов пп. 3.3 цієї Угоди Компанія (Адміністрація сайту) залишає за собою право призупинити надання послуг до повного виконання зобов’язань з боку Користувача послуг. У разі відмови Користувача від виконання своїх зобов’язань щодо оплати послуг частинами та відмови від користування послугою (пакетом послуг) загалом, Компанія (Адміністрація сайту) не повертає розмір вже здійсненої оплати.

8. СПОСІБ ОПЛАТИ

Ви можете ознайомитись із доступними способами оплати наших послуг на сайті investmentscas.com.
У разі сплати нами додаткових комісій або виникнення інших витрат внаслідок відхилення платежу з вашої вини (наприклад: недостатньо коштів на картці; допустимий кредитний ліміт по картці вже вичерпано), ми залишаємо за собою право додатково списати з вашої картки/рахунки суму фактично понесених нами видатків.
Ми зберігаємо за собою право, у будь-який момент, на свій розсуд змінити спосіб оплати продукту, що купується, і/або відмовитися від запропонованого раніше способу оплати, запропонувавши альтернативні способи оплати послуг.

9. ПРАВО ВІДМОВИ

9.1 Політика відмови від послуг
Після того, як ви уклали Угоду про угоду (договір про надання послуг), придбали пакет послуг разово або оформили періодичну підписку на послуги academy.wotan.one, у кожному окремому випадку, ви отримуєте право відмовитися від отримання послуг та отримати повернення коштів.
Ви маєте право відмовитися від отримання Послуг та Сервісів:
– дистанційні курси навчання із блоку «Навчання» – протягом 14 днів з моменту оплати;
– «Управління портфелем» – протягом 14 днів з моменту оплати;
– інші Послуги та Сервіси – 14 днів з моменту оплати.
Для оформлення відмови від послуг та отримання повернення коштів ви повинні надіслати нам письмове повідомлення у вільній формі та запросити повернення коштів, надіславши лист за адресою, вказаною на сайті. Ви також можете оформити відмову від отримання послуг та запросити повернення коштів по телефону, для цього зв’яжіться з нами по одному з контактних телефонів, вказаних на сайті. У такому разі ми підтвердимо отримання запиту, надіславши повідомлення на адресу електронної пошти, вказаній при оформленні замовлення.
Для дотримання встановленого терміну відмови вам достатньо повідомити нас про відмову не пізніше чотирнадцяти (14) днів з дати оплати пакету послуг/дати оформлення підписки.

9.2. Наслідки відмови від послуг
Якщо ви повідомили нас про відмову від послуг у зазначений термін, ми зобов’язуємося повернути вам усі платежі, отримані від вас як оплату продукту або передплати, протягом 14 календарних днів з дня отримання запиту на повернення.
Для повернення коштів ми скористаємося тим самим способом платежу, який ви використовували для оплати послуг. У разі якщо при здійсненні повернення платежу ми оплачуємо будь-які додаткові комісії платіжних систем, пов’язані з поверненням, ми утримуємо розмір комісії із суми повернення.
У разі, якщо ви вже почали користуватися послугами протягом строку відмови, ми утримаємо із внесеної суми суму вартості послуг, фактично наданих на момент отримання повідомлення про відмову, пропорційно обсягу вже наданих послуг до загально оплачених послуг.

9.3 Закінчення періоду відмови
У разі, якщо послуги були надані у повному обсязі, до закінчення періоду відмови та до моменту отримання повідомлення про відмову від договору, повернення коштів не здійснюється.
У разі відмови від отримання послуг з порушенням зазначеного терміну повернення коштів не здійснюється, а така відмова вважається порушенням умов договору.

10. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОСЛУГИ НЕНАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

10.1 Розпорядження закону
Положення чинного законодавства про захист прав споживачів щодо претензій щодо надання послуг неналежної якості поширюються на відносини, що виникають, незалежно від положень користувальницької угоди. Ваші права споживача, встановлені законом, у будь-якому випадку не будуть порушені.

10.2 Застереження про гарантії
Ми не даємо жодних гарантій, що користування послугами investmentscas.com принесе очікуваний результат. Ми не можемо обіцяти вам успіху. Але конкретні результати навчання залежать від багатьох факторів, на які ми не можемо вплинути, такі як ваші індивідуальні здібності до навчання, а також сумлінне виконання домашніх завдань та наших рекомендацій. Тому, результати різних користувачів можуть сильно відрізнятися при користуванні одними й тими самими послугами.

11. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

11.1 Загальні положення
У разі порушення сторонами зобов’язань, надання недостовірної інформації під час укладання або в ході виконання угоди, сторони несуть відповідальність у порядку, встановленому укладеною угодою користувача.

11.2 Ми несемо відповідальність за:
– Порушення умов Угода користувача;
– Порушення умов та строків надання послуг;
– Надання послуг неналежної якості.

11.3 Ми не несемо відповідальності за:
– неможливість надання послуг з причин незалежних від нас, включаючи форс-мажор, порушення роботи ліній зв’язку, несправність обладнання та програмного забезпечення, що не належить нам;
– за повні або часткові переривання надання послуг, пов’язані із заміною обладнання, програмного забезпечення або проведення інших робіт, викликаних необхідністю підтримки працездатності та розвитку технічних засобів (за умови попереднього сповіщення користувача);
– порушення безпеки обладнання та програмного забезпечення користувача, що використовується ним для отримання послуг;
– втрату конфіденційної інформації або її частини, якщо в цьому немає нашої провини;
– будь-які збитки третіх осіб, які виникли не з нашої вини.

11.4. Ви несете відповідальність за:
– використання третіми особами облікових даних, що використовуються для отримання доступу до інформаційних матеріалів та сервісів;
– використання матеріалів, розміщених на сайті або наданих користувачеві в ході надання платних послуг, з метою їх подальшого перепродажу, розповсюдження чи передачі третім особам або з метою ведення конкурентної діяльності;
– порушення умов платежу.

11.5. Обмеження відповідальності:
Наша сукупна відповідальність за будь-яким позовом або претензією обмежується сумою придбаної послуги неналежної якості або з порушенням термінів.
У разі порушення термінами надання послуг наша відповідальність обмежується виключно:
– продовженням термінів надання послуг або
– надання послуг у нові терміни до повного виконання наших зобов’язань.

11.6 Відповідальність наших працівників та агентів
У тих випадках, коли наша відповідальність обмежена або виключається, таке ж обмеження відповідальності або її виняток стосується наших працівників чи агентів.

12. ПРАВО НА ВИКОРИСТАННЯ КОНТЕНТУ investmentscas.com

Залежно від придбаного вами пакету послуг, ви отримуєте доступ до певного контенту (інформаційних та навчальних матеріалів), авторські та суміжні права на який захищені або в будь-якому випадку належать нам.
На умовах придбаного вами пакета послуг або підписки, ми надаємо вам неексклюзивне непередаване право (обмежену ліцензію) на використання контенту з некомерційною метою на умовах цієї угоди.

13. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА МАТЕРІАЛИ І КОНТЕНТ, ЩО РОЗМІЩУЮТЬ ВАМИ

13.1 Обмеження відповідальності за розміщення контенту
Ви несете відповідальність за контент та матеріали, які ви розміщуєте на нашому сайті або в чатах під час користування послугами investmentscas.com. Ми не несемо відповідальності за розміщені вами матеріали та не здійснюємо їх відстеження.

13.2 Відповідність вимогам законодавства
Розміщуючи ваш власний контент, ви зобов’язані дотримуватися вимог законодавства України. У будь-якому випадку забороняється публікація контенту порнографічного, сексуального характеру, що пропагує насильство, садизм, дискримінацію, що містить загрози чи наклеп.
Крім того, ваш контент також не повинен порушувати права третіх осіб. Це стосується майнових та особистих немайнових прав третіх осіб, у тому числі прав інтелектуальної власності (наприклад, авторське право та права на товарний знак та торгове найменування). Зокрема, ви також зобов’язані не порушувати права третіх осіб під час розміщення коментарів/ відгуків, фото профілю або будь-яких картинок, які ви публікуєте.
Ми маємо право у будь-який момент видалити або перемістити будь-який контент, розміщений вами, якщо визнаємо, що він порушує права третіх осіб або вимоги законодавства. Якщо ж ви порушуєте зазначені принципи розміщення контенту, ми маємо право направити вам письмове попередження та тимчасово заблокувати ваш обліковий запис та призупинити надання послуг, або розірвати контракт в односторонньому порядку.

13.3 Відшкодування збитків
Якщо ви порушуєте вимоги розділу 14.2., ви зобов’язані відшкодувати нам усі збитки, які зазнали у зв’язку із задоволенням претензій третіх осіб (чиї права ви порушили). Ми залишаємо за собою право пред’являти претензії за втрати та інші вимоги, в порядку регресу.

14. ПРИПИНЕННЯ УГОДИ

14.1 Угода користувача
Ви маєте право припинити користування сайтом та придбаними послугами в будь-який час, без вказівки причини, тим самим ви припиняєте дію укладеної угоди користувача (одностороння відмова від договору). Для цього повідомте нам про це, звернувшись до служби підтримки користувачів, по одному з телефонів, вказаних на сайті.
Будь ласка, зверніть увагу після того, як відмовилися від послуг (розірвали користувальницьку угоду), ви втратите доступ до всього придбаного контенту та доступних послуг. У випадку, якщо на момент видалення облікового запису ви все ще маєте діючу підписку або доступ до придбаного пакету послуг, будь-яка сума, яку ви сплатили в рахунок оплати послуг та сервісів investmentscas.com не буде повернена, у тому числі сума вартості фактично невикористаних послуг.
Ми залишаємо за собою право розірвати користувальницьку угоду без вказівки причин, за умови направлення вам письмового повідомлення не пізніше ніж за один (1) тиждень до запланованої дати розірвання, але в будь-якому випадку користувальницька угода не може бути розірвана раніше, ніж закінчено мінімальний сплачений термін підписки або моменту закінчення терміну надання послуг за умовами передплаченого пакета послуг.

14.2 Передплата
Кожна підписка на послуги investmentscas.com має бути скасована окремо. Ви можете скасувати вказану підписку без вказівки причин у будь-який час після закінчення відповідного мінімального строку підписки або в день закінчення періоду, на який підписка була продовжена.
Ви можете скасувати будь-яку підписку на наші послуги на нашому сайті investmentscas.com, вибравши відповідне налаштування у вашому кабінеті користувача та відв’язавши платіжну картку. Ви також можете відмовитися від підписки надіславши нам email повідомлення на адресу або поштою.
Ми залишаємо за собою право скасувати вашу підписку, починаючи з дня закінчення мінімального періоду підписки або періоду, на який підписка була продовжена, за умови направлення вам письмового повідомлення не пізніше ніж за один (1) тиждень до запланованої дати скасування.

14.3 Одностороння відмова від договору з вагомих підстав
Кожна сторона має право відмовитися від договору в односторонньому порядку з вагомих підстав. Зокрема, ми маємо право анулювати ваш обліковий запис і розірвати користувальницьку угоду або скасувати вашу підписку негайно, у разі, якщо ви повторно грубо порушуєте умови та положення користувальницької угоди та/або ці Загальні Правила та Положення користування послугами, а також у разі виникнення заборгованості оплаті послуг.

15. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Ми обробляємо ваші персональні дані відповідно до нашої політики конфіденційності; Ви завжди можете знайти актуальну версію політики конфіденційності на нашому сайті investmentscas.com. Зокрема, ці умови регламентують збір, використання та захист ваших персональних даних.
Зверніть увагу, що, користуючись сайтом, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності та даєте згоду на збір та обробку ваших персональних даних на вказаних умовах. Якщо ви не погоджуєтесь з ними, припиніть використання сайту.

16. ЗМІНИ В ЗАГАЛЬНІ УМОВИ І ПОЛОЖЕННЯ НАДАННЯ ПОСЛУГ

Ми залишаємо за собою право змінювати або доповнювати ці Загальні Умови та Положення, які набувають чинності в майбутньому. Ми повідомимо вам про зміни через email не пізніше ніж за 2 (два) тижні до моменту запланованого набрання чинності новою версією Загальних Умов та Положень.
Якщо ви не заперечуєте проти дійсності нових Умов та Положень і продовжуєте користуватися послугами investmentscas.com, то нова редакція Умов та Положень вважається прийнятою вами.
Якщо ви заперечуєте проти нової редакції, ми безперечно зберігаємо за собою право на односторонню відмову від договору в установленому порядку. Ми також додатково повідомимо вас про ваше право заявити заперечення, а також про можливий термін заперечень, та повідомимо вас про юридичні наслідки заперечення чи пропуску встановленого терміну для спрямування заперечень.

17. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

17.1 Застосовне право
Відносини сторін регулюються нормами законодавства України, а також Конвенцією про міжнародні договори купівлі-продажу. У частині законодавства про захист прав споживачів за угодами зі споживачами в межах Європейського Союзу також застосовується законодавство країни проживання користувача.
17.2 Мова угоди
Мова угоди – українська.
17.3 Дійсність положень
Якщо будь-яка з умов Угоди стає недійсною або суперечить чинному законодавству, таке положення замінюється аналогічним, максимально відповідальним початковим намірам Сторін, які містяться в Загальних Умовах та Положеннях. Недійсність окремих положень угоди не тягне за собою недійсності Угоди користувача в цілому.

18. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОСТАЧАЛЬНИКА ПОСЛУГ

Постачальник послуг на території України:
ФОП Серюга Михайло Іванович

Діяльність здійснюється на основі ФОП Серюга Михайло Іванович

Поділитися:

Share on telegram
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email