Ford Motor Company. Інвестиційна ідея

Ford Motor Company

Ключові показники компанії

ПоказникЗначення
Ринкова капіталізація63,93 млрд. доларів
Ціна акції / Кількість акцій15,83$ / 4,02 млрд.
Дохід11,67 млрд. доларів
Дивіденди3,79%
EPS цей рік23,3%
EPS минулі 5 років31,1%
P/E5,51

Справедлива вартість акції

Згідно нашого розрахунку справедлива вартість акції компанії Ford Motor Company складає 20,18$, що вище поточної ціни (15,83$) на 27%.

Відомі аналітичні ресурси дають такі значення справедливої вартості акції Ford:

  • річна ціль від Yahoo Finance складає 16,02$
  • TipRanks – діапазон від 10 до 23$ за акцію. Середня ціна 16,03$
  • Zacks – діапазон від 10 до 32$ за акцію. Середня ціна 17,56$
  • Simply Wall.st – 42.36$ за акцію, що на 268% вище поточної вартості. Розрахунок проводиться методом дисконтування грошових потоків.

 

Технічна картина

В липні місяці вартість акцій компанії Ford зросла на 39,4%, на місячному графіку сформувався паттерн бичаче поглинання (згідно графічного аналізу японських свічок). Наразі зростання продовжується показуючи з початку місяця приріст в 11%. Цей ріст є закономірним після появи сильного сигналу на покупку. Ключова область супротиву, знаходиться на ціновій відмітці в 18 доларів за акцію, що може послужити місцем початку корекції.

Ford місячний графік зміни вартості
Ford - місячний графік зміни вартості акцій

Використовуючи залежності Фібоначчі можна спрогнозувати ріст акцій компанії до 33$ – 46$.

Фундаментальна ситуація

Компанія Ford оприлюднила квартальні звіти, які значно перевершили очікування. Прогноз на поточний рік також є здоровим, незважаючи на інфляцію та потенційне уповільнення економіки. Оскільки Ford значно знизився від максимумів, досягнутих на початку 2022 року, компанія явно недооцінена. Бізнес Ford у сфері електромобілів продовжує розвиватися, і компанія підвищила прибутки своїх акціонерів завдяки значному підвищенню дивідендів на 50%.

У другому кварталі доходи компанії Ford зросли на 57% порівняно з аналогічним періодом минулого року, що значно перевищило прогнози. Продажі автомобілів протягом кварталу зросли на 35% у порівнянні з минулим роком, що є переконливим.

Компанія збільшила свою частку на ринку з 4,9% у кварталі минулого року до 5,3% у другому кварталі 2022 року.

Інвестиції Ford у розвиток електромобілів окупаються. Зі своїм F-150 Lighting компанія Ford є одним із перших гравців, які суттєво вийшли на ринок електричних вантажівок. Керівництво скорочує кількість працівників, що займаються виробництвом автомобілів на двигунах внутрішнього згорання і паралельно наймає нових для виробництва електрокарів. 

Інвестиційна ідея

Короткостроково ми пропонуємо придбати акції компанії Ford зараз, і зафіксувати прибуток при досягненні цінової відмітки у 18$. Таким чином можна отримати 12% прибутку за короткий проміжок часу.

Якщо говорити про довготриваліші інвестиційні горизонти (два роки і більше), то можна розраховувати на прибуток у 100% і більше.

У випадку цінової корекції найбільш привабливою для покупки є область 13-14$.

Цей контент призначений лише для інформаційних цілей. Ви не повинні купувати чи продавати виключно на основі цієї інформації. Це не посібник до дії. Приймайте рішення дотримуючись власної інвестиційної стратегії та ризик-менеджменту.

Поділитися:

Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Залишити коментар