CAGR – рейтинг галузей

Кожен інвестор на шляху створення інвестиційного портфеля з акцій задається питанням: “Яка галузь на даний момент є найбільш перспективною та в майбутньому покаже найбільший приріст?”. Від цього вибору буде залежати розмір прибутків та доля інвестиційного портфелю в цілому. Для того щоб допомогти у вирішенні цього питання ми склали рейтинг галузей за CAGR* котрий покликаний зорієнтувати та направити шукача в потрібному напрямку. 

CAGR -рейтинг галузей

*CAGR – (Compound annual growth rate) сукупний середньорічний темп зростання. Виражається у відсотках і показує, на скільки відсотків за рік приростає параметр, що досліджується. Це популярний показник серед інвесторів яким останні описують перспективи галузі в яку інвестують.

Обираємо галузь

На початкових етапах формування інвестиційного портфелю з акцій публічних компаній необхідно здійснити два кроки:

  1. обрати галузевий сектор
  2. обрати галузь

Зрозуміло, що правильним рішенням будуть інвестиції в декілька секторів щоб забезпечити диверсифікацію, проте в кожному секторі може налічуватися декілька галузей та сотні компаній. Зробити правильний вибір в такій ситуації буде доволі складно. Тому ми пішли зворотнім шляхом і перейшли відразу до другого кроку – вибір галузі. Ми зібрали значення CAGR 118 галузей і відсортували їх за спаданням. Тож тепер вам не доведеться гадати наскільки багатообіцяючою є галузь яку ви обрали. 

Рейтинг галузей за CAGR представлений в таблиці нижче. Джерелами для створення цього рейтингу послужили десятки анлітичних ресурсів таких як Globenewswire, Statista, Precedence Research, Business Research Insights, The Business Research Company, Yahoo Finance та інші.

Рейтинг галузей за CAGR

Топові галузі за CAGR

На основі складеного рейтингу ми без зайвих клопотів можемо визначити топ галузі які залучать найбільше капіталу на найближчі 4-10 років. 

У першій десятці:

  1. Управління активами (Asset Management)
  2. Авіакомпанії
  3. Біржові фонди (Exchange Traded Fund)
  4. Послуги навчання
  5. Аєропорти та авіаперевезення (Airports & Air Services)
  6. Програмне забезпечення – інфраструктура (Software – Infrastructure)
  7. Виробники ліків (Drug Manufacturers)
  8. Служби кадрового забезпечення та працевлаштування (Staffing & Employment Services)
  9. Біотехнології (Biotechnology)
  10. Електронні ігри та мультимедіа (Electronic Gaming & Multimedia)
Акції з цих галузей заслуговують на місце в вашому портфелі!

Цей контент призначений лише для інформаційних цілей. Ви не повинні купувати чи продавати виключно на основі цієї інформації. Це не посібник до дії. Приймайте рішення дотримуючись власної інвестиційної стратегії та ризик-менеджменту.

Поділитися:

Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Цей запис має один коментар

  1. Богдан

    Чудова стаття, як завжди!
    А яким чином робився аналіз майбутньої вартості галузі? Просто рахувати DCF кожної особистої компанії в галузі було б веселим завданням)

Залишити коментар