Після рішення суду на користь XRP, альткоїни зростають

Криптоальткоїни

Solana зростала на більше ніж 50%, ріст Avalanche перевищив 20%.

Менші та менш відомі цифрові токени, такі як Solana та Avalanche  останній тиждень випереджають біткоїн після того, як рішення федерального суду у справі щодо Ripple Labs Inc. підживлює FOMO серед прихильників криптовалюти.

Індекс , що включає перші топ-100 токенів за ринковою капіталізацією, піднявся приблизно на 7%, після того, як багато токенів продемонстрували значний приріст у минулу п’ятницю. Біткоїн, на який припадає приблизно половина капіталізації криптовалютного ринку розміром в $1,21 трлн, знизився майже на 1% до $30 тис., хоча в четвер він досяг річного максимуму.

У другому кварталі альткойни були під тиском через зростаючий список токенів, які Комісія з цінних паперів і бірж США розглядає як незареєстровані цінні папери. Це могло ускладнити торгівлю цими цифровими активами. Біткоїн не зустрів подібного зустрічного вітру, показавши ріст у  7% за той самий період, оскільки американські чиновники розглядають його як товар.

«Багато покупців усвідомлюють, що ці альткоїни не зростали через позицію SEC, і що тут є певний потенціал», — сказав Майкл Сафаї (Michael Safai), партнер  Dexterity Capital. «Також у гру вступає FOMO, якщо регулятивні перспективи покращаться, почнуть з’являтися умови для тривалого ралі».

Рішення суду стосовно Ripple Labs Inc.

Позов SEC проти Ripple Labs тримав криптовалюту на цінових рівнях 2020 року, підвищуючи ймовірність того, що цифрові токени є цінними паперами, які підпадають під сувору регулятивну компетенцію регулятора.

Суддя в провадженні постановив у четвер (13.07.2023), що токен XRP, пов’язаний з Ripple, є цінним папером, коли продається безпосередньо установам, але не коли пропонується громадськості на біржах. Криптоінтузіасти раділи наслідкам потенційних обмежень повноважень SEC щодо розширення репресій на галузь, який, на думку регулятора, насичений ризикованою практикою.

«З огляду на те, що XRP не є цінним папером, ринок тепер припускає, що більшість інших альткоїнів також не будуть класифікуватися як цінні папери», — сказав Хайме Баеза (Jaime Baeza), генеральний директор криптохедж-фонду AnB Investments.

XRP у п’ятницю впав приблизно на 12% до 71 цента. Після рішення суду токен зріс на 73%, а загалом в цьому році зріс більше ніж на 100%. Станом на зараз він продовжує зростати, поточна вартість $0,84 

У квітні 2021 року він торгувався близько $1,80.

Одним із найбільших бенефіціарів від оптимізму навколо рішення суду була криптовалютна біржа Coinbase, акції якої зросли на 34% за тиждень. Навіть незважаючи на зростання, це був лишень найбільший стрибок з березня цього року.

Чи є криптовалюти цінними паперами, було головним питанням, яке тиснуло на всю галузь, яка довгий час боролася з зусиллями щодо її регулювання, стверджуючи, що це не так. У червні SEC подала до суду на Coinbase за продаж незареєстрованих цінних паперів.

Акції інших залежних від криптовалюти компаній також зросли: MicroStrategy підскочила на 28%, а Marathon Digital – на 18% з моменту закриття минулої п’ятниці.

Цей контент призначений лише для інформаційних цілей. Ви не повинні купувати чи продавати виключно на основі цієї інформації. Це не посібник до дії. Приймайте рішення дотримуючись власної інвестиційної стратегії та ризик-менеджменту.

Поділитися:

Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Залишити коментар