Криптовалюта MOBX. Що ховається за цією назвою?

MOBIX

Забруднене повітря є однією з глобальних проблем людства які йому доведеться вирішити. Найбільшими забруднювачами атмосферного повітря є промисловість та транспорт. В останні роки ми спостерігаємо значний поштовх у переході на екологічно чисті транспортні засоби. Зараз вже нікого не здивуєш електроавтомобілем, електроскутером, електровелисипедом чи самокатом. Проте весь цей екологічний транспорт потребує популяризації та розгорнутої мережі станцій підзарядки яка на разі відсутня. MOBIX націлений на стимулювання використання екологічно чистого транспорту та покращення досвіду від його застосування.

Що пропонує MOBIX?

Ймовірно ви вже неодноразово чули про такі криптовалюти які винагороджують користувачів за ходьбу або біг (Sweetcoin, STEPN, Lifecoin…), так от MOBIX винагороджує своїх користувачів за використання екологічного транспорту.

До речі це може бути не тільки електротранспорт, а й звичайний велосипед, скейт, ролики…

Працює MOBIX аналогічно, тільки замість ходьби або бігу, користувач повинен рухатися на еко-транспорті.

Вся екосистема проєкту виглядає так

екосистема MOBIX
Екосистема MOBIX. Джерело: mobix.ai

Як отримати токени MOBIX

Токен MOBIX (тикер: MOBX) — це винагорода за використання екологічно чистих транспортних засобів із нульовим рівнем викидів, таких як велосипеди, електровелосипеди, скутери, електромопеди та електромобілі.

Щоб отримати токени MOBX встановлюємо додаток з однойменною назвою (MOBIX), який доступний на Apple Store та Google Play, накопичуємо кілометри їзди, а потім конвертуємо їх в токени MOBX. Для конвертації використовується MOBIX Wallet при цьому на рахунку повинна бути незначна кількість FET.

Fetch.ai є фундаментальним блокчейном на якому працює MOBIX.

Також є можливість придбати токени MOBX на криптобіржі MEXC Global. Це єдина біржа де він торгується на момент публікації. Вартість одного токена MOBX $0,063.

Графік зміни вартості MOBX. Джерело: MEXC Global

За допомогою токена MOBX можна отримати знижку на товари та послуги від партнерів, що присутні на MOBIX Marketplace.

Крім можливості обміняти MOBX на фіат та оплати послуг та продуктів на MOBIX Marketplace користувачам доступний стейкінг, що дозволяє примножувати кількість отриманих токенів.

Капіталізація проєкту станом на 22.07.2023 року перевищує $1 млн. доларів, в обігу знаходиться 16% токенів від загальної пропозиції.

Те, що може підняти проєкт на новий рівень

Відсутність доступу до інфраструктури зарядки електротранспорту є однією з головних перешкод для подальшого впровадження. Криптовалюта MOBX має намір покращити ситуацію. На 15 вересня 2023 року запланований запуск Park & Charge у додатку MOBIX. Ця функція дозволить користувачам електротранспорту отримати доступ до приватних зарядних станцій.

З однієї сторони власники зарядних пристроїв збільшать потік клієнтів, з іншої сторони користувачам буде розширено можливості заряджати свої транспортні засоби.

MOBIX дозволить підключитися до мережі легкодоступних, зручних і недорогих варіантів заряджання електротранспорту і допоможе швидше вирушити в дорогу.

Згідно релізу додати приватну зарядну точку в додаток можна буде на протязі 5 хвилин.

Крім запуску Park & ​​Charge, на 15 вересня заплановано провести стейкдроп. Всі власники FET та MOBX, які розмістили їх в стейкінгу, розділять між собою 1 млн. токенів. Знімок буде зроблено в цей же день о 12:00 за Гринвічем.

Цей контент призначений лише для інформаційних цілей. Ви не повинні купувати чи продавати виключно на основі цієї інформації. Це не посібник до дії. Приймайте рішення дотримуючись власної інвестиційної стратегії та ризик-менеджменту.

Поділитися:

Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Залишити коментар