Nasdaq планує запустити послугу зі зберігання криптовалюти

Nasdaq Inc. очікує запуску послуг зберігання криптовалют до кінця другого кварталу. Це дозволить компанії приєднатися до зростаючого пулу традиційних фінансових компаній, які можуть виконувати роль посередників у криптовалютній галузі після банкрутств, що сталися.

Nasdaq exchange

Група бірж прагне отримати всю необхідну технічну інфраструктуру та регуляторні дозволи. Nasdaq подала заявку до департаменту фінансових послуг Нью-Йорка на отримання статуту довірчої компанії з обмеженою метою, яка буде контролювати новий бізнес.

Проект, який був оголошений у вересні, стане першим великим кроком у криптовалютній галузі для оператора обміну. Зберігання Bitcoin та Ethereum стане першим кроком до створення широкого набору послуг для підрозділу цифрових активів групи, включаючи послуги для фінансових установ.

Падіння цін на криптовалюту призвело до банкрутств, включаючи падіння біржі FTX у листопаді. Традиційні фінансові компанії, такі як Nasdaq, хочуть використати цю можливість та заповнити нішу в галузі, яка втратила деякі свої біржі та облікові системи для торгівельних компаній та інших професійних інвесторів.

Nasdaq приєднається до BNY Mellon та Fidelity, що є великими фінансовими компаніями, які пропонують зберігання криптовалют. Інші компанії зосереджуються на токенізації традиційних активів, таких як облігації, з надією на те, що базова технологія зробить торгівлю та обробку цих активів більш ефективною.

Припущення

Загалом складається враження, що регулятори в США не намагаються регулювати криптовалютну галузь, а роблять все для того щоб передати її в потрібні руки. В середині березня про запуск нових івент-контрактів оголосила Чиказька товарна біржа. Нові інструменти надають інвесторам високопрозорий і менш складний спосіб доступу на крипторинок з додатковою перевагою у вигляді платформи, що повністю регулюється.

Процес експансії триває з осені минулого року і схоже регулюючі органи тільки сприяють цьому.

Цей контент призначений лише для інформаційних цілей. Ви не повинні купувати чи продавати виключно на основі цієї інформації. Це не посібник до дії. Приймайте рішення дотримуючись власної інвестиційної стратегії та ризик-менеджменту.

Поділитися:

Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Залишити коментар