Портфель криптовалют. Другий етап

Минув місяць як ми сформували портфель криптовалют та інвестували в нього ¼ запланованих інвестицій. За час, що минув ринок цифрових активів схуд на 9% створивши ідеальні умови для подальших кроків. Прийшов час придбати слідуючу четверть активів довівши об’єм капіталовкладень до 50% від попередньо визначених.

портфель криптовалют

Стан криптопортфелю

Зниження капіталізації ринку криптовалют відобразилося на вартості наших інвестицій.

Як і було заплановано стійка частина портфелю показала стабільність і здешевшала на ~16,3%. З п’яти криптовалют, що входять до цієї частини портфелю (BTC, ETH, ADA, DOT, SOL), найкращий результат показав Bitcoin – мінус 13,3%, найгіршою була Cardano – мінус 18,8%.

стійка частка криптопортфелю
Стан стійкої частки криптопортфелю. Місяць після формування

Швидкозростаюча частка портфелю дала інвестиційний результат в мінус 24,64%. Серед 15 криптовалют в які інвестовано кошти (ICP, BAT, AUDIO, FIL, MDT, CHZ, SNX, ROSE, CFX, GRT, KEY, MANA, STX, SAND, SUI), найкращим був Internet Computer знизившись на 16,63%, найбільше втратив SUI, внаслідок кволого airdrop – мінус 36,1%.

стан швидкозростаючої частки криптопортфелю
Стан швидкозростаючої частки криптопортфелю. Місяць після формування

Другий етап наповнення портфелю

На початковому етапі формування криптопортфелю ми обумовили, що будемо його наповняти застосувавши стратегію DVA (деталі за посиланням). Оскільки вартість вже куплених нами активів зменшилася, то наразі нам доведеться інвестувати дещо більшу суму, проте кількість куплених активів буде також більша.

Почнемо зі стійкої частки портфелю.

Куплений нами BTC здешевшав на $3,29 (див. скрін нижче), саме на таку суму буде збільшено розмір інвестицій в біткоїн на другому етапі ($25 запланована сума інвестицій в стійкі активи + $3,29=$28,29). ETH втратив $3,79, тож сума яку в нього буде інвестовано зараз складе $28,79. За цією ж методикою вираховано суму інвестицій по кожному з активів. Результати наведено в таблиці, що представлена нижче.

Скрін зміни вартості криптовалют в стійкій частці портфелю
Другий етап наповнення криптопортфелю
Таблиця покрокового наповнення стійкої частки криптопортфелю

Ви тільки подивіться наскільки більше активів нам вдалося купити при незначному збільшенні суми інвестицій та зменшенні вартості криптовалют. Це магія DVA стратегії!

За цією ж методикою докуповуємо криптовалюти в швидкозростаючу частку портфелю.

Як змінилася їхня вартість, представлено на скріні нижче.

Зміна вартості активів швидкозростаючого криптопортфелю
Скрін зміни вартості криптовалют в швидкозростаючій частці портфелю

Результати другого кроку наповнення швидкозростаючої частки криптопортфелю, представлено в таблиці нижче.

Таблиця покрокового наповнення швидкозростаючої частки криптопортфелю

Сумарно нам довелося інвестувати на $90 більше, фактично покрити втрати які ми понесли за місяць внаслідок падіння вартості активів. Це один з недоліків DVA – у вас може просто не вистачити коштів щоб забезпечити необхідний об’єм інвестицій. З іншої сторони плюс у тому, що ми купили значно більше активів і наша середня ціна покупки буде значно краща ніж при використанні DCA.

Слідуючий етап наповнення криптопортфелю проведемо в вересні місяці. Якщо залишилися запитання приєднуйтесь до нашої групи в телеграм або ж скористайтеся зворотнім зв’язком.

Цей контент призначений лише для інформаційних цілей. Ви не повинні купувати чи продавати виключно на основі цієї інформації. Це не посібник до дії. Приймайте рішення дотримуючись власної інвестиційної стратегії та ризик-менеджменту.

Поділитися:

Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Залишити коментар