CyberConnect Web 3.0 соціальна мережа та токен CYBER

Ринок криптовалюти ще не зовсім оговтався після пережитої криптозими та регуляторної невизначеності. В таких умовах лістинг нових токенів став доволі рідкісним явищем. На ринку виник певний дефіцит на криптостартапи, що підживлює попит та підігріває увагу інвесторів у пошуках нових вибухових проєктів. 2 серпня 2023 року криптовалютна біржа Binance запустила Launchpool на CyberConnect (CYBER), токен соціальної мережі Web 3.0 та запланувала лістинг на 15 серпня. Застій починає розсмоктуватися, а ми розбираємося наскільки може виявитися перспективним цифровий актив з тикером «CYBER».

Launchpool CYBER

Перш ніж розібрати проєкт CyberConnect на молекули, розглянемо можливість отримання його нативного токена CYBER в якості винагороди за стейкінг на найбільшій в світі криптовалютній біржі.

CYBER ланчпул
Launchpool CYBER на криптовалютній біржі Binance. Джерело: Binance

Launchpool CYBER на Binance буде тривати з 2 – 29 серпня 2023 року. Стейкінг здійснюється за допомогою BNB, TUSD, FDUSD. Дохідність не вказано, але судячи з розмірів пулів найвища буде при розміщенні BNB (2,4 млн. CYBER – BNB пул, 450 тис. CYBER – TUSD пул, 150 тис. CYBER – FDUSD пул).

Загальна пропозиція токенів CYBER буде рівна 100 млн., зараз в обігу біля 11 млн.. Користувачі Binance, що приймуть участь в Launchpool в якості винагороди отримають 3 млн. токенів, це 3% від загальної пропозиції та трохи більше 11% від циркулюючої станом на момент публікації.

Із важливих пунктів:

1 користувач може приймати участь тільки в одному з пулів. Тобто не має можливості застейкати і BNB і TUSD або інші комбінації. Виключно один актив із вище перерахованих може приймати участь в Launchpool.

Знайомство з CyberConnect

Офіційний сайт – cyberconnect.me.

Відразу при відкритті головної сторінки проєкту привертає увагу логотип у вигляді «Х», що асоціюється з недавно анонсованим ребрендингом Twitter.

Позиціонує себе CyberConnect як соціальна мережа Web 3.0, яка дозволяє розробникам створювати соціальні додатки, які дають користувачам змогу володіти своєю цифровою ідентичністю, вмістом, зв’язками та взаємодіями. Ключова ідея полягає в тому щоб розділити прибуток який зараз отримують корпорації на кшталт Meta, між розробниками та користувачами.

Головна сторінка сайту cyberconnect
Головна сторінка на офіційному сайті CyberConnect. Джерело: cyberconnect.me

В основі соціальної мережі Cyberconnect лежать 4 складових, що роблять її унікальною:

 1. Допомагає користувачам підключитися до багатоланцюжкових соціальних мереж Web 3.0, використовуючи абстракцію облікового запису ERC-4337. Це дозволяє оплачувати газ у будь-якій мережі за допомогою CYBER.
 2. Стійкий до цензури смарт-контракт для запису вмісту та соціальних зв’язків користувачів із вбудованими інструментами монетизації. Це набір смарт-контрактів, які пов’язують ідентифікаційні дані користувачів (CyberAccont) з їхнім вмістом і соціальними зв’язками та дозволяють записувати ці соціальні дані на численні EVM-сумісні блокчейни. Завдяки унікальному настроюваному дизайну проміжного програмного забезпечення CyberGraph збереження соціальних даних користувачів в базах даних блокчейну відкриває кілька нових можливостей для соціальних мереж і побудови спільноти, включаючи монетизацію через токенізацію.
 3. Подібно до вашого імені користувача в Facebook, Instagram або Twitter, CyberID — це токен ERC-721, який представляє унікальний дескриптор вашого облікового запису в соціальній мережі CyberConnect.
 4. W3ST — це NFT, що не підлягає передачі, із посиланням на емітента в ланцюжку, який діє як індикатор статусу користувача в його спільноті, який можна перевірити цифровим способом. Це потужний інструмент для користувачів, щоб знайти своїх однодумців в просторі Web 3.0. Організації використовують W3ST, щоб визначити своїх найбільш зацікавлених і відданих прихильників та побудувати систему цінностей у своїх спільнотах, що піддається цифровій перевірці.

Токен Cyber

Торговий тикер: CYBER

Максимальна пропозиція: 100 млн. токенів

Циркулююча пропозиція: ~11 млн. токенів

CyberConnect зібрав $25 млн. від двох раундів приватних продажів токенів, де було продано 25120000 токенів CYBER. Проєкт також зібрав $5,4 млн. від публічного продажу на Coinlist, де ціна CYBER становила $1,8.

Наразі криптовалюта CYBER має три сфери застосування:

 1. Власники токенів CYBER мають право голосу та можуть делегувати свої права голосу іншим. Удосконалення протоколу приймається на основі голосів спільноти.
 2. CYBER використовується для оплати CyberID.
 3. CYBER використовується як вимірювач ціни та засіб плати за газ для всіх транзакцій у CyberAccount у мережах, сумісних з EVM.

В майбутньому, цілком можливо, CyberDAO розширить сферу застосування нативного токена протоколу CyberConnect.

CyberConnect в деталях

При переході на сайт проєкту доступні 2 шляхи подальшого використання:

 1. Платформа для розробників з детальними інструкціями щодо можливостей які відкриває CyberConnect. Вона має цілий набір інструментів для розробників, включаючи API оптимістичного індексування, послуги ретрансляції транзакцій, послуги спонсорства газу та систему рекомендацій для розробників щодо створення нових соціальних програм web 3.0 без необхідності створювати власну інфраструктуру.
 2. Link Програма соціальної мережі, побудована на CyberConnect. Це мережа web 3.0 для створення та відкриття нових спільнот. Програма допомагає проектам охопити нову аудиторію та утримати існуючу за допомогою подій, дописів і профілів, створених у web 3.0. Загалом дуже подібно до вже звичних для нас соціальних мереж.

 

Link3 соціальна мережа. Джерело: link3.to

Для того щоб стати учасником соціальної мережі майбутнього достатньо підключити криптовалютний гаманець.

Підключення криптогаманця до link3
Підключення гаманця до Link3. Джерело: link3.to

На момент публікації соціальна мережа зібрала 1,256 млн. користувачів та більше двох з половиною тисяч профілів різних організацій.

Для того щоб створити власний профіль необхідно замінтити CyberProfile NFT.

мінт CyberProfile NFT
Мінт CyberProfile NFT. Джерело: link3.to

Дорожня карта CyberConnect

В третьому кварталі 2023 року заплановано:

 • Продовжити розгортання CyberConnect V3 на Optimism, Arbitrum і opBNB
 • Продовження CyberTrek
 • Запуск CyberDAO

В четвертому кварталі 2023 р. (за умови якщо спільнота підтримає):

 • Запуск CyberWallet
 • Запуск SDK «Login with CyberConnect».

Перше півріччя 2024 (за умови якщо спільнота підтримає) :

 • Запуск програми розробника CyberGrant
 • Запуск CyberConnect V3 для інших мереж
 • Запуск CyberNetwork L2

Цей контент призначений лише для інформаційних цілей. Ви не повинні купувати чи продавати виключно на основі цієї інформації. Це не посібник до дії. Приймайте рішення дотримуючись власної інвестиційної стратегії та ризик-менеджменту.

Поділитися:

Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Залишити коментар